Eliška Navrátilová, DiS. je absolventkou Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze. V současné době navrhuje a tvoří pod svým jménem dámskou módu. Její modely lze popsat jako elegantní, ženské, nadčasové, neobvyklé, ale přesto nositelné.

Eliška představila své modely v Praze i Drážďanech. Její model také použila zpěvačka Katarina Knechtová ve svém klipu. V minulosti působila jako externí novinář pro server moda.cz (články o módě a dějinách umění).
Nyní se mimo jiné věnuje zakázkové i autorské tvorbě. Její modely jsou určeny pro ženy, které mají rády nápadité a ojedinělé kousky oblečení a nebojí se je nosit. Hledá v oblékání variabilitu a větší využitelnost jednoho kusu – v určitém smyslu slova tak i moment překvapení. Toho se snaží využít nejen ve svých autorských kolekcích a na přehlídkových molech, ale také v zakázkové tvorbě. Zkušenosti s variabilitou oblečení přenáší i do módního poradenství a stylistiky.


Při prezentaci na tématických módních přehlídkách zkusila i tvorbu extravagantních modelů, jež hraničily s kostýmovým výtvarnictvím. Tento druh tvorby ji stále láká, realizuje se ale především ve vytváření modelů na danou příležitost. Více o zakázkové tvorbě šatů na denní nošení, ples i pro nevěstin svatební den.

 

8x10

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat